Tarih: 21 Ekim 2015 Saat: 17:02

Okulumuzun hayatımızdaki önemi ile ilgili kompozisyonSponsorlu Bağlantılar

Okulumuzun hayatımızdaki yeri ve önemi kompozisyon örneği

Okul ve Yaşam

Okul hayatımızda önemli bir yer kaplar. Küçük yaşlardan başlayarak belli bir yaşa kadar olan dönemde okul hayatımız devam eder.
Bir ülkenin yükselmesi gelişen dünyaya ayak uydurması, bilim ve teknolojiyi takip etmesi okullardaki eğitimin önemini arttırır. Okullar bize bilginin yanında beceri ve iyi davranışlar kazandırır. Okul, ailemize ve ülkemize faydalı bir insan olmamızı sağlar.
Okul, eğitim aldığımız okuma yazma öğrediğimiz ve bilgi edindidğimiz, evimizden sonraki ikinci adresimizdir. Ayrıca bizlerin sosyalleşmesini sağlayan okullar, kişisel gelişimimiz içinde önemlidir. Bizler için okuldaki en önemli kişi olan öğretmenlerimizi okullarda tanırız. Okullarda edindiğimiz arkadaşlarımızın hayatımızda yeri başkadır. Yıllar sonra arkadaşlarımızı ve okul anılarımızı çocuklarımıza anlatırız. Okul sayesinde iyi bir eğitim alarak meslek sahibi oluruz. Meslek sahibi olmak kariyer yapmak geleceğimizi garanti altına almak okul sayesinde olur. Okul sayesinde toplum içinde konuşmayı, nasıl davranmamız gerektiğini öğreniriz.Okul bizleri üst statüye koyarak, okumuş ve kültürlü bir insan olarak toplumdaki saygınlığımızı arttırır.
Okul bizler için hayatımızda belli bir süre devam etse de hayatımızın sonuna kadar olan dönemde aldığımız eğitim ve gelişimin temellerini oluşturmaktadır.
okulun hayatımızdaki önemi

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Bitkisel dokular nelerdir konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
okul yaşam ilişkisi hakkında kompozisyon, yaşam okul ilişkisi içerikli kompozisyon, okulun hayatımızdaki yeri ve önemi ile ilgili kompozisyon, okul yasam iliskisi ile ilgili kompozisyon, benim okulum kompozisyon

3 Yorum var

1 | ıuıjkj

12 Kasım 2015 ● 14:03

Okul hayatı benim için çok önemli orada bir çok arkadaş ediniyorum. iyi bir eğitim alıyorum. Geleceğimiz için okul olmazsa olmaz diyorum

2 | halil balaban

22 Aralık 2015 ● 19:32

okul hayatı çok önemlidir

3 | fato nine

2 Ekim 2016 ● 19:12

iyi yapmışsınız iyi olmuş

Yorum Bölümü

Google Arama

Sitede Ara


Sponsorlu BağlantılarSponsorlu Bağlantılar

Diriliş,

Hatayın Starı